Codzienna pielęgnacja cery wrażliwej
Codzienna pielęgnacja cery wrażliwej

Pieczenie i swędzenie, skłonność do zaczerwienień oraz wysypek – z takimi dolegliwościami na co dzień muszą zmagać się osoby posiadające cerę wrażliwą. Nieprzyjemne objawy mogą zostać wywołane przez wiele czynników - wystarczy zmiana temperatury, suche powietrze, uderzenie wiatru, a także użycie nieodpowiednich kosmetyków. Przy pielęgnacji tego rodzaju skóry wskazany jest zatem staranny ich dobór oraz wnikliwsze zapoznawanie się ze składem, co może być żmudne i czasochłonne. Na co więc warto zwrócić szczególną uwagę?

czytaj całość »
Zalety glinek kosmetycznych
Zalety glinek kosmetycznych

Glinki z dużym prawdopodobieństwem już nie raz pojawiły się w naszej łazience, ponieważ są wyjątkowo skuteczne, a zarazem niedrogie. Choć najbardziej kojarzone z maseczkami do twarzy, w kosmetologii są stosowane w wielu odsłonach, gdyż ich drogocenny skład sprawia, że stanowią bazę licznych i różnorakich preparatów. Przyjrzyjmy się więc im bliżej, aby w pełni wykorzystać ich unikalny potencjał.

 

czytaj całość »
Jak wybrać właściwy krem pod oczy?
Jak wybrać właściwy krem pod oczy?

Oczy są zwierciadłem duszy – tak głosi znane powiedzenie i z pewnością większość osób bez wahania się z nim zgodzi. W nich się zakochujemy, gdy trafia nas strzała Amora, nimi przemawiamy, kiedy brakuje nam słów. Kolor oczu ukochanych opiewany jest w niezliczonej ilości poematów. By go podkreślić, dobieramy pod niego nawet garderobę w najbardziej korzystnych odcieniach.

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl